|
Lähettäjä: ii
Päivämäärä: 28.1.26 17:27:51
Ainoa asia jota aloittaja haluaa on päästä neitsyydestä eroon ja se tapahtuu hänen mielestään niin, että ihan kenen tahansa muna käy kerran hänen emättimessään. Siis oikeasti. Mitä???
Aloittaja kertoo olevansa vanha. Mutta miten vanha hän on? En löytänyt tietoa.
Onko aloittaja nähnyt kuvaa tuosta miehestä? Onko tarkistanut, että ne ei ole pöllitty netistä? Eli onko hän omilla kuvillaan liikkeellä?
Jos et ole kuvaa nähnyt, niin pyydä sellainen. Ja tsekkaa esim. googlen käänteisellä kuvahaulla, että löytyykö tuota kuvaa muualta netistä.
Ja jos mies ei anna vastausta siihen, miksi ei suostu näkemään julkisella paikalla, niin unohda oikeasti koko tyyppi. Missään nimessä sinä et häntä ikävöi etkä enää kertaakaan hyväksy tuota käytöstä, että vastauksena pitää muutaman päivän mykkäkoulun ja linjoille palatessaan kysyy vain, joko on pimppiä puristeltu tai että haluaisi päästä puristelemaan pimppiäsi.
Minä en oikeasti usko, että tämä ketju on edes totta. Ei kukaan voi enää tässä vaiheessa olla ymmärtämättä, mikä mättää. On kerrottu jo moneen kertaan mikä mättää ja miksi ja aloittaja muka edelleen pyytää selittämään, että mikä tuossa muka mättää ja selittäkää, kun en mä tiedä. No vttu lue ne kaksi aiempaa ketjua. Siellähän on selitetty monet monet monet kerrat samat asiat ja vastaukset uudelleen ja uudelleen.
|