|
Lähettäjä: **
Päivämäärä: 26.9.26 01:01:03
Harrastamaan seksiä.
Ja mua hakattiin erinäisillä esineillä (myös esim. haulikolla) ja nyrkeillä. Useita eri kertoja. Mun päälle myös ajettiin autolla.
En tiedä, miksi, koin, ettei ollut paikkaa mihin mennä, ei muuta vaihtoehtoa.
Lopulta pääsin eroon, kun sain paikan mihin mennä usean sadan kilsan päähän ns. kesätyöpaikaan. Siis oikeaan kesätyöpaikkaan, mutta kauas. Monta vuotta tuon jälkeenkin se piti yhteyttä (silloin ei noin vaan blokattu ketään) mutta pääsin lopulta eroon, ja sain elämäni kasaan.
Toki se kummitteli pitkään mielessä, ja sairastuinkin pahaan masennukseen ja PTSD:hen, mutta niistäkin selvittiin.
Pakko kyllä sanoa, ettei ole parisuhteet paljon ton jälkeen onnistuneet, mulla on täysi-ikäinen lapsi, jonka kasvatin yksin, ja nyt olen aika lailla yksin, kun hän muutti opiskelemaan. Mut olen ihan tyytyväinen elämääni.
|