Kirjoita uusi viesti  |  Alueen etusivu  |    |  Etsi  Alas ⇓   
  Kuinka naista nuollaan?

Lähettäjä: Lips 
Päivämäärä:   27.7.26 14:43:17

Älä poista mode tätä, ihan vakavissani kysyn. Kuinka naiselle annetaan nautinnollista suuseksiä?

  Re: Kuinka naista nuollaan?

LähettäjäÄllö 
Päivämäärä:   27.7.26 14:50:30

Että tällainen runkkutopa tällä kertaa.

  Re: Kuinka naista nuollaan?

Lähettäjä: runk runk 
Päivämäärä:   27.7.26 14:54:02

Jaahas, setämies menee tällä kertaa taas suoraan asiaan, ei mitään onnettomia "olen nainen jne." yrityksiä.

  Re: Kuinka naista nuollaan?

Lähettäjä: .. 
Päivämäärä:   27.7.26 15:00:24

Kummallista sakkia täällä kun miehistä saa keskustella mitä tahansa mutta heti joku kesäkahvilan tarjoilija kiukuttelee, kun kysytään naisiin liittyvää seksiasiaa.

  Re: Kuinka naista nuollaan?

LähettäjäÄllö 
Päivämäärä:   27.7.26 15:28:45

runk runk, onneksi nämä on yleensä varsin tunnistettavia, eikä porukka lähde näihin mukaan. Eiköhän löydy halutunöaista sisältöä muualta, jos aihepiiri kiinnostaa. Jostain syystä hevosia harrastavat naiset tuntuvat kiihottavan moniamiehiä ja ehkä sitten kuvitelmat kahdesta hevostytöstä jossain heinäladossa ajaa näitä topia aloittamaan. Mene ja tiedä.

  Re: Kuinka naista nuollaan?

Lähettäjä: jännän ääri 
Päivämäärä:   27.7.26 15:35:29

Mielenkiintoista että vaikka periaatteessa "sana on vapaa" kuten säännöissä sanotaan, niin tietyt aiheet on silti käytännössä rajattu tabuiksi. Esimerkiksi jos tämän kysymyksen yrittää täysin vilpittömästi esittää joku nuori ja kokematon mies, joka toivoo ihan oikeasti saavansa asiaan apua ja neuvoa täältä (mahdollisesti jopa tehdäkseen vaimonsa/tyttöystävänsä onnelliseksi?) oletettavasti vanhempien kokeneiden naisten palstalta, niin tämäpä onkin juuri se paikka josta hän ei voi sitä saada, koska automaattisesti runkkutopa.

Jännää.

  Re: Kuinka naista nuollaan?

Lähettäjä: . 
Päivämäärä:   27.7.26 15:36:52

Missään nimessä ei kannata kysyä siltä naiselta jota aikoo nuolla.

  Re: Kuinka naista nuollaan?

Lähettäjä: ? 
Päivämäärä:   27.7.26 15:42:17

Ei ole mitään yhtä oikeaa tapaa tuottaa nautintoa naiselleen.
Naiset on hyvin erilaisia ja tykkäävät eri asioista, koskee myös seksiä.

  Re: Kuinka naista nuollaan?

Lähettäjä: Mälli 
Päivämäärä:   27.7.26 15:42:37

Rantaruotsalaisen kesäkahvilan tarjoilija kuvittelee itsestään ja valtuuksistaan internetin keskutelupalstoilla aivan liikaa.

  Re: Kuinka naista nuollaan?

LähettäjäÄllö 
Päivämäärä:   27.7.26 15:49:59

Mälli, onpa suloista, kun et näemmä keksi parempaakaan sanansäilää kuin koettaa alentaa muita. Käy sääliksi kaltaisesi, pitää olla tyhjä elämä ja paha olla. Ehkä sinäkin pääset vielä töihin joskus.

  Re: Kuinka naista nuollaan?

Lähettäjä: jännän ääri 
Päivämäärä:   27.7.26 15:50:38

Mielenkiintoista. Voidaanko näillä samoilla kuitata kaikki naistenkin seksikysymykset tällä palstalla? Kysy siltä mieheltäs (jännä oletus muuten tuokin, että kaikki ovat parisuhteissa) ja jokainen on kuitenkin erilainen, joten ei voida vastata mitään?

  Re: Kuinka naista nuollaan?

Lähettäjä: Mälli 
Päivämäärä:   27.7.26 16:03:56

En mene työpaikalle ennen kesäloman päättymistä :) En muuten kerjää tippejä työssäni :D

  Re: Kuinka naista nuollaan?

LähettäjäÄllö 
Päivämäärä:   27.7.26 16:16:46

Mälli, mahtaa olla tylsä loma, kun tuhlaat aikaasi koettamalla mollata sinulle tuntemattomia ihmisiä. Voivol.

  Re: Kuinka naista nuollaan?

Lähettäjä: - 
Päivämäärä:   27.7.26 16:33:09

Taas ällö pilasi asiallisen keskustelunavauksen, voi voi.

  Re: Kuinka naista nuollaan?

Lähettäjä: Mimi 
Päivämäärä:   27.7.26 16:46:54

Hyi olkoon. Osta jäätelöä ja nuole sitä. Ja mee jonnekin pervopalstalle äläkä pilaa heppapalstaamme.
Typerää ees kysellä täällä -kokeilemalla oppii tuollasen ja muistettava että me kaikki emme tykkää siitä.

  Re: Kuinka naista nuollaan?

Lähettäjä: - 
Päivämäärä:   27.7.26 16:48:29

Jätski sentään maistuu hyvältä – eikä siitä saa kurkkusyöpää.

  Re: Kuinka naista nuollaan?

Lähettäjä: Tuutti 
Päivämäärä:   27.7.26 16:48:33

Jaha Pervo Pena löytänyt taas tänne...

  Re: Kuinka naista nuollaan?

Lähettäjä: V 
Päivämäärä:   27.7.26 16:54:47

Onko heppatytöt hyviä raidaamaan dikillä?

  Re: Kuinka naista nuollaan?

Lähettäjä: . 
Päivämäärä:   27.7.26 17:47:35

Jolla jätski muistuttaa heppahötön turvonnutta..., sitä voi nuolla ja miettiä miten se vaikuttaa

  Re: Kuinka naista nuollaan?

Lähettäjä: eke 
Päivämäärä:   27.7.26 18:27:48

Menkää vauva.fi:n seksi-osioon. Siellä on siis ihan erikseen alue, jossa voi keskustella seksiin liittyvistä aiheista. Löytäisikö aloittajakin sieltä vastauksia r.nkk.fantasioihinsa?

   Ylös ⇑   


  
 Vastaa viestiin
 Nimi:       [poista tiedot]
 Sähköpostiosoite:

 Jos annat sähköpostiosoitteesi, se näkyy viestissäsi.

 Otsikko:
   




Hevostalli.net ei vastaa keskusteluryhmissä käytävän keskustelun sisällöstä.