|
Lähettäjä: ...
Päivämäärä: 12.7.26 11:15:57
Kiitos JKAM!
Espoo: Tyylilleen uskollinen ja ihan hieno, ei ehkä omaan makuun. Laittamalla varmaan kyllä saisi mieleisensä, mutta ehkä asunnon tyyli kärsisi.
Helsinki: Ihan söpö, mitä nyt joku oli mennyt maalaamaan hirret yläkerrasta. Viehättävä pihapiiri, kiva kaakeliuuni.
Oulu: Aika kiva noin niinku pohjan ja ympäristön puolesta, pitäisi vaan peittää kaikki nuo valkoiseksi maalatut tiiliseinät tai ainakin ottaa maalit niistä pois. En tiedä mikä niissä inhottaa niin paljon :D
Vantaa: Keittiö/kylppäri-suhde on vähän pielessä omaan makuun, mutta alue on kiva eikä tämäkään ole ihan tavallinen ja tylsä rivarimalli.
Tampere: Joo tuli selväksi mikä tässä on myyntivaltti :D Olohuone jää aika pieneksi vaikka tila onkin iso ja avoin, varmaan pitäisi laittaa ikkunaton takkauhone varsinaiseksi olohuoneeksi.
Porvoo: Söpö, miltähän isommat asunnot näyttää?
Olit todellakin löytänyt erilaisia rivareita!
|