Kirjoita uusi viesti  |  Alueen etusivu  |    |  Etsi  Alas ⇓   
  Luin prostituoidun haastattelun ja...

Lähettäjä: luiska 
Päivämäärä:   16.4.26 18:28:40

Luin suomalaisen prostituoidun haastattelun jossa hän kertoi asiakkaistaan ja siitä mitä "palveluita" he toivovat. Yllätyin kovasti kun hän kertoi että ehdottomasti eniten halutaan "girlfriend experience", eli yhdessä oloa, syömistä, juttelua ja toki siihen kuuluu myös seksi. Olin luullut että miehet haluaa kaiken maailman perversioita. (toki niitäkin halutaan)
Ovatko miehet sitten niin yksinäisiä että kiltti kuuntelija ja tavallinen yhdessäolo pitää rahalla ostaa... en tiedä, hämmentävä tieto mulle.

  Re: Luin prostituoidun haastattelun ja...

Lähettäjä: Ällö 
Päivämäärä:   16.4.26 18:30:47

Eihän se ole lainkaan hämmentävää. Tosi moni on yksinäinen ja kaipaa sitä, että joku huomioisi ja välittäisi. Vaikka sitten maksusta. En kyllä pystyisi tuollaista hommaa tekemään, psyyke ei kestäisi päivääkään ihmisten pahaa oloa ja yksinäisyyttä.

  Re: Luin prostituoidun haastattelun ja...

Lähettäjä: . 
Päivämäärä:   16.4.26 18:38:05

Minua kiinnostaa, että paljonko seksityöläisille maksetaan aktista. Oliko haastattelussa siitä mitään mainintaa?

Minulla on deittiprofiili ja sinne tulee paljon ehdotuksia miehiltä, että haluaisivat seksiä ja voivat maksaa siitä. En etsi seksiä enkä ole palvelussa mitenkään maksullisena seuralaisena. Olen kuitenkin kysynyt, että paljonko ovat ajatelleet maksaa aktista, niin jokainen on sanonut "50 euroa".

Onko minulla jotenkin outo kuva, kun olen aina ajatellut, että siitä maksettaisiin enemmän? Kolmenumeroinen summa, jotain 200 e yhdestä panosta? Miksi ihmeessä kukaan suostuisi mällipatjaksi ties kenelle oksettavuudelle 50 eurolla?

  Re: Luin prostituoidun haastattelun ja...

Lähettäjä: . 
Päivämäärä:   16.4.26 18:38:51

Oletko viime aikoina lukenut lehtiä? Suomessa on paljon miehiä jotka ei onnistu deitti markkinoilla. Sen takia tyttöystävä kokemus myy koska sitä oikeaa tyttöystävää ei syystä tai toisesta löydy ja ostettu seura takuulla jaksaa kuunnella ja ymmärtää eikä välitä vaikka olisi kokematon tai vähän reppana.

  Re: Luin prostituoidun haastattelun ja...

Lähettäjä: . 
Päivämäärä:   16.4.26 18:40:52

Kyllä jossain takavuosien haastattelussa muistaakseni hinnat perusseksille pyörivät 200-300€ paikkeilla. Joku 15 min on toki halvempi kuin 30 min aika.

  Re: Luin prostituoidun haastattelun ja...

Lähettäjä: - 
Päivämäärä:   16.4.26 18:46:31

>2-300

18v itäeurooppalaiset maksaa tuon verran.

  Re: Luin prostituoidun haastattelun ja...

Lähettäjä: . 
Päivämäärä:   16.4.26 18:59:14

Perusseksi on jotakin 300-500 €/tunti.

Ja yleisin, mitä miehet haluavat perusastiasto lisäksi on suuseksi.

  Re: Luin prostituoidun haastattelun ja...

Lähettäjä: * 
Päivämäärä:   16.4.26 19:06:55

Ne jotka haluaa perversioita ja käsittelee naisia huonosti ei maksa seksistä, ne raiskaa.

Ihan siis loogista että maksajat on usein kilttejä ja yksinäisiä ja haluavat ihan vaan seuraa ja seksiä.

  Re: Luin prostituoidun haastattelun ja...

Lähettäjä: … 
Päivämäärä:   16.4.26 19:18:29

Mistä rahasta kuuntelisit ”matut sitä ja matut tätä..kyllä minäkin tekisin vaikka mitä, mutta matut ja vassarit…”?

Koska näitähän ne yksinäiset miehet on. Ylisviiva sentään käyttää itänaisia, eivät onnekseen ymmärrä hänen puheitaan. Se on siunaus varmasti.
Kukaan naista masturbointiin käyttävä ei ole ”kiltti mies” tai sitten luonnehtijan näkemys kiltistä on melko masentava.

  Re: Luin prostituoidun haastattelun ja...

Lähettäjä: * 
Päivämäärä:   16.4.26 19:45:27

..., oot täysin hukassa.

Eivöt prostituoitujen asiakkat ole mitään öyhöttäjiä. Tai joo, varmasti muutama on, mutta suurin osa on näitä hiljaisia, kilttejä sinkkumiehiä, jotka eivät ole löytäneet puolisoa. Heitä, jotka eivät huoli ihan ketä tahansa kuitenkaan.
Toinen suuri ryhmä ovat ihan tavalliset perheenisät, jotka eivät saa millään taikatempullakaan seksiä kotona. Saati että se seksi olisi edes joskus oraaliseksiä.

  Re: Luin prostituoidun haastattelun ja...

Lähettäjä: … 
Päivämäärä:   16.4.26 20:41:24

Juupa juu, pyhät miehet taas kerran :-D

Voi että miten ihania nuo ressukat ovatkaan, kuinka pyynteettömästi ostavat seksiä. Kyllä pitäisi mitali antaa ja patsas pystyttää, vähintään!

Ne ovat samat miehet, ne yksinäiset, ”kiltit”, öyhöttäjät ja juu ei huoli ketä tahansa. Pitäisi instamalli olla.

Ja samaan hengenvetoon nämä ihkut perheen isät, vieraissa. Raahaa kotiin kupan ja kuus muuta. Eivät viitsi suhdettaan hoitaa, helpompi ostaa tyhjennys ulkoa. Sille escortille ei tarvii muuta kuin lyödä tukko rahaa kouraan, ei tarvii puhua nätisti, tehdä omaa osuuttaan kotitöistä tai olla lapsille läsnä.

Näitä sitten naiset puolustelee, ylistää ja paapoo. Pitää huolta että seuraava sukupolvi samanlaisia on jo kasvamassa.

  Re: Luin prostituoidun haastattelun ja...

Lähettäjä: Ahhhh 
Päivämäärä:   16.4.26 20:44:13

Mies pettää ja menee huoriin... Saadakseen tyttöystäväkokemuksen :D :D :D

  Re: Luin prostituoidun haastattelun ja...

Lähettäjä: . 
Päivämäärä:   16.4.26 21:06:59

Kun kotona on lahtivalas kaulin kädessä niin sitä haluaa kokemuksen läheisyydestä kauniin sutjakan naisen kanssa.

Se mitä kotoa ei saa haetaan muualta, pätee myös naisiin.

   Ylös ⇑   


  
 Vastaa viestiin
 Nimi:       [poista tiedot]
 Sähköpostiosoite:

 Jos annat sähköpostiosoitteesi, se näkyy viestissäsi.

 Otsikko:
   




Hevostalli.net ei vastaa keskusteluryhmissä käytävän keskustelun sisällöstä.