Kirjoita uusi viesti  |  Alueen etusivu  |    |  Etsi  Alas ⇓   
  Trump raiskasi 13-vuotiaan tytön

Lähettäjä: Päivän Ruotsila 
Päivämäärä:   1.2.26 13:03:44

"Dokumenteista löytyy liittovaltion poliisin eli FBI:n asiakirja valituksesta naiselta, joka väittää Trumpin raiskanneen hänet naisen ollessa 13-vuotias. Kyseessä on sama henkilö, joka aiemmin haastoi Trumpin oikeuteen, mutta luopui viimeisestäkin syytteestä juuri ennen vuoden 2016 presidentinvaaleja.

FBI:n asiakirjasta selviää väitettyjä tapahtumia syytöksien taustalla. Valituksen mukaan naista oli pyydetty tai käsketty tekemään erilaisia seksuaalisia tekoja Epsteinille ja Trumpille. Lisäksi nainen väittää asiakirjan mukaan, että Trump olisi raiskannut hänet.

– Epstein oli vihainen, että Trump vei [naisen] neitsyyden, jonka jälkeen hän raiskasi [naisen], dokumenttiin on kirjattu."
https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011786392.html

  Re: Trump raiskasi 13-vuotiaan tytön

Lähettäjä: H 
Päivämäärä:   1.2.26 13:07:50

Tää on niin sairasta. Ei savua ilman tulta, joten se joka vielä väittää että toi kaikki on tekaistua on kyllä täysi idiootti.

En ymmärrä miksi näistä edelleen vaan PUHUTAAN ja kauhistellaan sen sijaan että asialle tehtäisiin jotain - pedarit vastuuseen. Sekopää muutenkin.

  Re: Trump raiskasi 13-vuotiaan tytön

Lähettäjä: oksennan 
Päivämäärä:   1.2.26 13:08:02

Lapsiraukat on olleet kertakäyttö tavaraa noiden paholaisten käsissä. Puhutaan että olet rikkaille sedille kiva ja teet mitä ne käskee niin elät loppuelämäsi kartanossa. Oikeasti se elämä loppui siihen ja päätyivät kartanoiden puutarhoihin lannoitteeksi.

  Re: Trump raiskasi 13-vuotiaan tytön

Lähettäjä: Joo... 
Päivämäärä:   1.2.26 13:10:51

Ihmishirviöitä. Se prinssi Andrew myös. Vastenmielisiä kuvituksia. Kyllä jenkit on pöljiä kun tuommoinen presidentti.

  Re: Trump raiskasi 13-vuotiaan tytön

Lähettäjä: - 
Päivämäärä:   1.2.26 13:15:19

No missäs tämä mielikuvitushahmo nyt on?

  Re: Trump raiskasi 13-vuotiaan tytön

Lähettäjä: Mies 
Päivämäärä:   1.2.26 13:35:54

Kirouksen langetan kaikkien raiskaajien päälle. Myllynkivi kaulaan ja jokeen. ><<<<<<<<<<<<<<<jokaisen joka tekee pahaa lapsilleni minä upotan.

  Re: Trump raiskasi 13-vuotiaan tytön

Lähettäjä: Minä Vaan 
Päivämäärä:   1.2.26 13:39:52

Pitäneet jotain kalenterityttö huutokauppoja ja ihan sairasta menoa. Ollut näitä alaikäisiä ja sormella kokeiltu huutokaupattavan alakerta.
Toivottavasti tuollaset tekijät joutuvat oikeasti linnaan.
Trump uhoaa haastavansa Epsteinin perikunnan oikeuteen ja kirjailija Wolfin. Tämä kun vaan kuulemma vasemmiston yritys aiheuttaa Trumpille mainehaittaa
Siinä vasta mulkero mutta ollaanhan me se tietty . Trumphan on ollut aina muss Universum kilpailujoittenkin perään. On ollut tukemassa kisaa ja vinkunut tyttöjä treffeille. No ne sentään yleensä täysikäisiä mutta ällö äijä.

  Re: Trump raiskasi 13-vuotiaan tytön

Lähettäjä: - 
Päivämäärä:   1.2.26 14:24:19

Yhdysvaltain presidenttinä tuomittu rikollinen ja pedofiili. Mitähän Q-Anon lahko tähän sanoisi?

   Ylös ⇑   


  
 Vastaa viestiin
 Nimi:       [poista tiedot]
 Sähköpostiosoite:

 Jos annat sähköpostiosoitteesi, se näkyy viestissäsi.

 Otsikko:
   




Hevostalli.net ei vastaa keskusteluryhmissä käytävän keskustelun sisällöstä.