Kirjoita uusi viesti  |  Alueen etusivu  |    |  Etsi  Alas ⇓   
  Saako kotikonsteilla vaalennettua hiusväriä?

Lähettäjä: Help 
Päivämäärä:   30.12.25 13:02:07

Kokeiltu on syväpudistavaa shamppoota, sitruunaa sekä astioiden käsitiskiainetta ilman tulosta. Toimivatko nuo väriä poistavat shamppoot kuinka nopeasti? Vai onko täysin rahan tuhlausta? Biozelin esittelyssä ainakin oli ainakin esitetty asia jotenkin niin, että haalistuu hiljalleen eli ilmeisesti tuloksia ei ole odotettavissa muutamalla pesulla.

Joten parhaat ja hellävaraiset vinkit värin haalistamiseen/ poistoon. Kampaajalle ei ole rahaa mennä eli se ei ole vaihtoehto.

  Re: Saako kotikonsteilla vaalennettua hiusväriä?

Lähettäjä: ?? 
Päivämäärä:   30.12.25 13:04:38

Eikö marketista saa hiusväriä..? Osaisiko joku tuttu tai kaveri auttaa joululahjaksi jos kerrot mikä on tilanne?

  Re: Saako kotikonsteilla vaalennettua hiusväriä?

Lähettäjä: Help 
Päivämäärä:   30.12.25 13:24:17

Siis haluan väriä pois en uutta väriä.

  Re: Saako kotikonsteilla vaalennettua hiusväriä?

Lähettäjä: Pari tarkentavaa 
Päivämäärä:   30.12.25 13:37:37

Mitä väriä yrität hiuksistani vaalentaa /poistaa? Entä onko tuo ei toivottu väri päässäsi kotivärjätty ja millaisella markettivärillä vai kampaamossa laitettu?

  Re: Saako kotikonsteilla vaalennettua hiusväriä?

Lähettäjä: niin 
Päivämäärä:   30.12.25 13:42:03

Nuo tarkentavat kysymykset on erittäin hyviä. Vähän pitäisi tietää tarkemmin hiusten väri jne että tietäisi mitä voi tehdä.

   Ylös ⇑   


  
 Vastaa viestiin
 Nimi:       [poista tiedot]
 Sähköpostiosoite:

 Jos annat sähköpostiosoitteesi, se näkyy viestissäsi.

 Otsikko:
   




Hevostalli.net ei vastaa keskusteluryhmissä käytävän keskustelun sisällöstä.