Kirjoita uusi viesti  |  Alueen etusivu  |    |  Etsi  Alas ⇓   
  Hihnoja (ok) tekeviä pienyrittäjiä, Apua!

Lähettäjä: kraak 
Päivämäärä:   6.12.25 14:08:21

Kissalle tarvitaan joustohihna. Entinen meni rikki, markkinoilla ei ole enää tätä. Heitin ikävä kyllä roskiin lukon hajotessa, vaikka lukko oli ainoa, joka mennyt rikki. Lukon olisi voinut vaihdattaa, kun ois ollu älli päässä paikalla.

Ihan Tokmannista oli tuo, joka nyt kaatopaikalle.

Tarvitsen uuden vaikka kiven takaa.

Koska lemmikkimarkkinat on Pyhälle Koiralle rakennettu, niin kissalle ei ole olemassa enää joustohihnaa. Koirien joustohihnat on jumalattoman painavia massiivisia, ymmärrätte varmaan kissan painavan n. 4 kg.

Pituuden tulee olla n. metri.

Se Trixien iskunvaimentimena myytävä kääpiöpituinen jatkopala on saanut niin paskat arvostelut joka paikasta, että en sellaista hanki. Sitä paitsi hihnaa olen ostamassa, en palasta.

  Re: Hihnoja (ok) tekeviä pienyrittäjiä, Apua!

Lähettäjä: . 
Päivämäärä:   6.12.25 14:20:15

Koirille on ainakin 13mm joustohihnoja, ei ne mitään kovin suuria enää ole. Lukon voi toki sellaisesta joutua vaihtamaan. Kyllä niitä koiriakin on pieniä, kissaa pienempiäkin ja myydään niillekin varusteita :)

   Ylös ⇑   


  
 Vastaa viestiin
 Nimi:       [poista tiedot]
 Sähköpostiosoite:

 Jos annat sähköpostiosoitteesi, se näkyy viestissäsi.

 Otsikko:
   




Hevostalli.net ei vastaa keskusteluryhmissä käytävän keskustelun sisällöstä.