Kirjoita uusi viesti  |  Alueen etusivu  |    |  Etsi  Alas ⇓   
  Jumpan nimi kateissa

Lähettäjä: Muki 
Päivämäärä:   16.11.25 14:58:12

Näin kerran sellasen videon missä tehtiin sellanen nopea jumppa, mutta en ole löytänyt sitä millään hakusanalla, mikähän voisi olla, kesti n.9-10 min sellasta asahityyppistä, kaikki liikkeet tehtiin seisten ja oli sellasta mm. Käsien heiluttelua ja semmosta, ei mitään hikijumppaa. Voisin alkaa tekee aamul, mut nyt en löydä sitä nyt mistään. Millähän nimellä löytäisin sen esim. Youtuubista?

  Re: Jumpan nimi kateissa

Lähettäjä: Muki 
Päivämäärä:   16.11.25 15:01:59

Ja siis ei sellainen missä tulee hiki koska en kerkiä käydä aamulla suihkussa, enkä myöskään tykkää tehdä sellaisia liikkeitä missä pitää möyriä lattialla mutta jotain vetristystä kaipaisin

  Re: Jumpan nimi kateissa

Lähettäjä: Ode 
Päivämäärä:   16.11.25 16:10:02

Hain englanniksi vaan et asahi training 10 minutes standing up, niin tuli tämmönen joku missä ei ainakaan tuu hiki, paitsi ehkä mulle kun oon niin läski, että hikoilen kun harjaan hampaat :D Auttaisko tää? Noilla hakusanoilla tuli paljon muitakin, ei siinä tarvii osata englantia jos se ei taitu, kun ne näyttää ne liikkeet.

https://youtu.be/fgJXKWJE9-o

  Re: Jumpan nimi kateissa

Lähettäjä: . 
Päivämäärä:   16.11.25 16:57:59

Googlaile suomeksi vaikkapa 10 min liikkuvuushajoitus tai aamujumppa tai englanniksi 10 minut morning exercise/yoga/ pilates/workout/stretch. Noita on netissä vaikka kuinka paljon, takuulla löytyy joku kiva.

  Re: Jumpan nimi kateissa

Lähettäjä: . 
Päivämäärä:   16.11.25 17:29:53

Yoga with Kassandralla on niitä 10min aamujoogia paljon.

   Ylös ⇑   


  
 Vastaa viestiin
 Nimi:       [poista tiedot]
 Sähköpostiosoite:

 Jos annat sähköpostiosoitteesi, se näkyy viestissäsi.

 Otsikko:
   




Hevostalli.net ei vastaa keskusteluryhmissä käytävän keskustelun sisällöstä.