Kirjoita uusi viesti  |  Alueen etusivu  |    |  Etsi  Alas ⇓   
  Kuntopyörä hakusessa max 300 €

Lähettäjä: Aloittaja 
Päivämäärä:   10.7.25 10:48:46

Uusi kuntopyörä hakusessa. Sen verran perehtynyt asiaan, että moni myyjää suosittelee kuntopyörää joissa 16 porrasta, mutta katselin että noissa edullisimmat hinnat on siinä 300 € pintaan.

Onko edullisemmista kuntopyöristä mihinkään? Yksi halppis oli ja siitä hajosi laakeri, kun lapset siinä roikkuvat. Nyt kuntopyörä tulee tilaan johon lapsilla ei asiaa. Sitä edellinen kuntopyörä oli ikivanha ja meni rikki vanhuttaan.

Kiinnostaisi esim. Tunturin cardio fit B30, kun ihan hyvässä alessa ja ymmärtääkseni Tunturi ollut luotettava merkki, mutta silti vähän epäilyttää, että hajoaako heti, kun hintaa nyt alessa vain 169 €.

Kokemuksia ja vinkkejä kaipailisin asian suhteen. Saa suositella merkkejä. Niitäkin näyttää olevan älytön määrä joten yritä noista nyt erottaa jyvät akanoista.

   Ylös ⇑   


  
 Vastaa viestiin
 Nimi:       [poista tiedot]
 Sähköpostiosoite:

 Jos annat sähköpostiosoitteesi, se näkyy viestissäsi.

 Otsikko:
   




Hevostalli.net ei vastaa keskusteluryhmissä käytävän keskustelun sisällöstä.