Kirjoita uusi viesti  |  Alueen etusivu  |    |  Etsi  Alas ⇓   
  Hevosihmisten mainetta pilataan

Lähettäjä: huoh 
Päivämäärä:   20.4.26 17:56:47

Laittakaapa googleen "ratsastaja räyhää Seinäjoella". Kiva kun tämmöset itseään täynnä olevat minäminät pilaa muidenkin hevosihmisten mainetta. Sitten ihmetellään että miksi ihmisiä v*tuttaa.

Tässähän on siis kyseessä nainen, joka toistuvasti menee tuon maanomistajan maille ratsastamaan tai koiran kanssa. Maanomistaja on ilmoittanut ettei sinne pidä tulla koska hän harrastaa siellä crossipyöräilyä.

  Re: Hevosihmisten mainetta pilataan

Lähettäjä: Lanttu 
Päivämäärä:   20.4.26 18:43:37

Ja täällä ratsastetaan hiihtoladuilla. Tällaisella toiminnalla leimataan kaikki hevosihmiset ja maaomistajat kieltävät hevosilla kulkemisen.

  Re: Hevosihmisten mainetta pilataan

Lähettäjä: Hessu 
Päivämäärä:   20.4.26 19:00:57

liittyykö ämpärit asiaan?

  Re: Hevosihmisten mainetta pilataan

Lähettäjä: Jaaha 
Päivämäärä:   20.4.26 22:41:33

Ei löytynyt muuta kuin traktorikuski sai kuukauden ehdollisen tuomion aiheutettuaan tytön tai ratsastajan kuoleman. Näinkö halpaa on henki ja ukko saa jatkaa uhitteluaan yleisillä teillä.

   Ylös ⇑   


  
 Vastaa viestiin
 Nimi:       [poista tiedot]
 Sähköpostiosoite:

 Jos annat sähköpostiosoitteesi, se näkyy viestissäsi.

 Otsikko:
   




Hevostalli.net ei vastaa keskusteluryhmissä käytävän keskustelun sisällöstä.