|
Lähettäjä: Ja näin
Päivämäärä: 21.2.26 12:38:34
Ainutlaatuista on, että Facebookissa lähes jokainen ravi ihminen haluaa erottaa raviradan hallituksen. En ole koskaan nähnyt näin yksimielistä "kiistaa" raveihin liittyen. Kukaan ei nimellään kehtaa puolustaa Sakselaa ja neuvonantajiaan hallituksesta.
Täällä sentään ilmeisesti hallitukseen kuuluva nimim Reino jaksaa nimimerkillä puolustaa, ilmeisen tietämättömänä lajista.. mutta hyvin harvoin on näin ettei kukaan kehtaa omalla nimellään puolustaa. Kai se tästä jotain kertoo.
On Teemusta mitä mieltä vaan, niin se on varmaa että hallituksen puheenjohtaja, varapuheenjohtaja ja uusi väliaikainen tj ovat epäonnistuneet jo nyt täydellisesti. Kaikki mennyt pieleen. Mikä imagotappio ja silläkö sitä myyntiä saadaan..
|