Kirjoita uusi viesti  |  Alueen etusivu  |    |  Etsi  Alas ⇓   
  uskonto 10, matematiikka 4

Lähettäjä: . 
Päivämäärä:   27.11.25 15:41:22

"Vuosikymmenen lopulla iso kysymys on, miten selvitään peliyhtiön kanssa. Kukaan ei oikeasti tiedä, mutta merkit ovat hyvät”, Antti Lehtisalo summasi."

hyvät on jutut mutta vähän olisi toivonut lihaa luiden päälle. millä tavalla merkit on hyvät ? tämänhetkisen peli järjestäjän tilanne on ajautunut surkeaksi ihan kaikilta osin, ennenkaikkea peli vaihtojen. atgippoksella ne ovat ainoa merkittävä asia. ehkä evvvk ajattelee pääkanisteri orvon kanssa samalla tavalla. dynaamiset vaikutukset jne :D jotta ravi urheilu selviäisi kuivinjaloin tulevasta ruorissa pitäisi olla huomattavasti osaavampia henkilöitä mitä tällähetkellä.

  Re: uskonto 10, matematiikka 4

Lähettäjä: Aivan 
Päivämäärä:   27.11.25 16:13:56

Ainakin kirjoitustaitoisia tarvittaisiin, joten sinulta ei ole apua odotettavissa.

  Re: uskonto 10, matematiikka 4

Lähettäjä: . 
Päivämäärä:   27.11.25 16:20:49

ymmärsitkö itse asiasta mitään ? luultavasti et kun siihen et saanut kommentoitua. onko laittaa näytille millainen kirjoitus_taito on evvvk miehellä ?

  Re: uskonto 10, matematiikka 4

Lähettäjä: . 
Päivämäärä:   27.11.25 16:22:48

Edelleen ajatellaan, että veronmaksajat sosialisoivat lantasaappaiden harrastusta. Mille muulle lajille myönnetään tukea 30 miljoonaa vuodessa? Aivan.

   Ylös ⇑   


  
 Vastaa viestiin
 Nimi:       [poista tiedot]
 Sähköpostiosoite:

 Jos annat sähköpostiosoitteesi, se näkyy viestissäsi.

 Otsikko:
   




Hevostalli.net ei vastaa keskusteluryhmissä käytävän keskustelun sisällöstä.